Sp 1773 | |
Řazení vlaku: 754_najbrt + Bdmtee263 + Bdmtee275 + 2xBdmtee263 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 17.28 | II | |||
Slavkov u Brna | 17.52 | 17.53 | 2 | ||
Bučovice | 18.01 | 18.02 | 4 | ||
Nesovice | 18.09 | 18.10 | 2/3 | ||
Nemotice | 18.17 | 18.18 | 3 | ||
Kyjov | 18.31 | 18.32 | 5 | ||
Kyjov zastávka | 18.35 | 18.35 | |||
Vracov | 18.44 | 18.44 | |||
Bzenec | 18.48 | 18.49 | 5 | ||
Veselí nad Moravou | 18.58 | 19.00 | 2 | ||
Uherský Ostroh | 19.04 | 19.05 | 2 | ||
Ostrožská Nová Ves | 19.09 | 19.09 | 3 | ||
Kunovice zastávka | 19.13 | 19.14 | |||
Kunovice | 19.17 | 19.20 | 2 | ||
Popovice u Uherského Hradiště | 19.25 | 19.25 | |||
Hradčovice | 19.29 | 19.29 | 2 | ||
Havřice | 19.33 | 19.33 | |||
Uherský Brod | 19.36 | 19.37 | 3 | ||
Újezdec u Luhačovic | 19.40 | 19.41 | 3 | ||
Šumice | 19.45 | 19.45 | |||
Nezdenice | 19.48 | 19.49 | 3 | ||
Záhorovice | 19.52 | 19.52 | |||
Bojkovice | 19.56 | 2/3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci