..: Trasa vlaku Os 9707 - JŘ 2022 :..
Os 9707
Řazení vlaku: 841  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Louny   10.36 1
  Chlumčany u Loun  10.40 10.40 1
  Vrbno nad Lesy  10.50 10.51 1
  Peruc  10.56 10.57 1
  Telce  11.01 11.01 
  Vrbičany  11.03 11.03 
  Klobuky v Čechách  11.06 11.06 1
  Páleček  11.10 11.10 
  Zlonice  11.14 11.14 1
  Královice u Zlonic  11.20 11.20 
  Slaný  11.27 11.31 1
  Slaný předměstí  11.35 11.35 
  Podlešín  11.40 11.40 1
  Zvoleněves  11.44 11.45 1
  Kamenný Most u Kralup nad Vltavou  11.48 11.48 
  Neuměřice  11.49 11.49 
  Olovnice  11.53 11.53 1
  Zeměchy  11.55 11.55 
  Kralupy nad Vltavou předměstí  11.58 11.59 1
  Kralupy nad Vltavou  12.03  11a



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2022 ŽelPage - správcovia