Os 9707 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Louny | 10.36 | 1 | |||
Chlumčany u Loun | 10.40 | 10.40 | 1 | ||
Vrbno nad Lesy | 10.50 | 10.51 | 1 | ||
Peruc | 10.56 | 10.57 | 1 | ||
Telce | 11.01 | 11.01 | |||
Vrbičany | 11.03 | 11.03 | |||
Klobuky v Čechách | 11.06 | 11.06 | 1 | ||
Páleček | 11.10 | 11.10 | |||
Zlonice | 11.14 | 11.14 | 1 | ||
Královice u Zlonic | 11.20 | 11.20 | |||
Slaný | 11.27 | 11.31 | 1 | ||
Slaný předměstí | 11.35 | 11.35 | |||
Podlešín | 11.40 | 11.40 | 1 | ||
Zvoleněves | 11.44 | 11.45 | 1 | ||
Kamenný Most u Kralup nad Vltavou | 11.48 | 11.48 | |||
Neuměřice | 11.49 | 11.49 | |||
Olovnice | 11.53 | 11.53 | 1 | ||
Zeměchy | 11.55 | 11.55 | |||
Kralupy nad Vltavou předměstí | 11.58 | 11.59 | 1 | ||
Kralupy nad Vltavou | 12.03 | 11a |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci