R 867 „Svitava“ | |
Řazení vlaku: 660 + 662 + 064 + 662 + 661 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Vršovice | 9.29 | 9.34 | 9 | ||
Praha hlavní nádraží | 9.38 | 9.42 | 8 | ||
Praha-Libeň | 9.48 | 9.49 | 1 | ||
Kolín | 10.28 | 10.30 | 101 | ||
Přelouč | 10.44 | 10.45 | 1 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 10.55 | 10.57 | 1 | ||
Choceň | 11.17 | 11.18 | 1 | ||
Ústí nad Orlicí | 11.34 | 11.35 | 1 | ||
Česká Třebová | 11.44 | 11.46 | 1 | ||
Svitavy | 11.57 | 12.02 | 1 | ||
Březová nad Svitavou | 12.13 | 12.14 | 1 | ||
Letovice | 12.22 | 12.23 | 1 | ||
Skalice nad Svitavou | 12.30 | 12.31 | 1 | ||
Rájec-Jestřebí | 12.38 | 12.40 | 2 | ||
Blansko | 12.46 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci