R 673 „Labe“ | |
Řazení vlaku: 371_n2 + Aee152 + BDs449 + 5xBee272 + 2xB249 + BDs449 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 5.25 | 1 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 5.40 | 5.42 | 1 | ||
Lovosice | 5.58 | 5.59 | 1 | ||
Bohušovice nad Ohří | 6.04 | 6.05 | 1 | ||
Roudnice nad Labem | 6.13 | 6.14 | 1 | ||
Hněvice | 6.20 | 6.21 | 1 | ||
Kralupy nad Vltavou | 6.39 | 6.40 | 1 | ||
Praha-Podbaba | 6.56 | 6.56 | |||
Praha-Holešovice | 7.01 | 7.03 | 1 | ||
Praha hlavní nádraží | 7.12 | 28b |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy