Vlak 6663 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rumburk | 16.09 | 1 | |||
Krásná Lípa | 16.14 | 16.15 | 1 | ||
Krásná Lípa město | 16.17 | 16.17 | |||
Rybniště | 16.21 | 16.22 | 1 | ||
Chřibská | 16.26 | 16.26 | 1a | ||
Jedlová | 16.31 | 16.32 | 3 | ||
Kytlice | 16.37 | 16.37 | |||
Mlýny | 16.40 | 16.41 | 1 | ||
Horní Kamenice | 16.45 | 16.45 | |||
Česká Kamenice | 16.49 | 16.49 | 1 | ||
Markvartice | 16.56 | 16.57 | 1 | ||
Dolní Habartice | 16.59 | 16.59 | |||
Benešov nad Ploučnicí | 17.03 | 17.04 | 3 | ||
Malá Veleň | 17.06 | 17.06 | |||
Březiny u Děčína | 17.09 | 17.09 | |||
Děčín východ | 17.14 | 17.15 | 105 | ||
Děčín hlavní nádraží | 17.19 | 6a |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster