Os 5620 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Týniště nad Orlicí | 9.32 | 3 | |||
Třebechovice pod Orebem | 9.40 | 9.41 | 1 | ||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 9.49 | 9.50 | 1 | ||
Hradec Králové zastávka | 9.51 | 9.52 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 9.56 | 8 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci