Os 4610 | |
Řazení vlaku: 263 + 2xBdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hustopeče u Brna | 11.04 | 1 | |||
Šakvice | 11.10 | 11.10 | 2 | ||
Popice | 11.13 | 11.14 | |||
Pouzdřany | 11.17 | 11.17 | |||
Vranovice | 11.21 | 11.24 | 4 | ||
Žabčice | 11.28 | 11.28 | |||
Hrušovany u Brna | 11.31 | 11.32 | 2 | ||
Rajhrad | 11.36 | 11.37 | |||
Modřice | 11.41 | 11.41 | 2 | ||
Brno hlavní nádraží | 11.48 | 11.53 | 2 | ||
Brno-Maloměřice | 11.56 | 11.57 | 2b | ||
Brno-Židenice | 11.56 | 11.57 | 2b | ||
Brno-Lesná | 12.02 | 12.03 | |||
Brno-Královo Pole | 12.05 | 12.06 | 2 | ||
Brno-Řečkovice | 12.09 | 12.09 | |||
Česká | 12.13 | 12.14 | |||
Kuřim | 12.17 | 12.18 | 2 | ||
Čebín | 12.23 | 12.23 | |||
Hradčany | 12.26 | 12.26 | |||
Tišnov | 12.29 | 12.30 | 2 | ||
Dolní Loučky | 12.34 | 12.35 | |||
Řikonín | 12.38 | 12.42 | 2 | ||
Níhov | 12.46 | 12.46 | |||
Vlkov u Tišnova | 12.50 | 12.51 | 2 | ||
Osová Bítýška | 12.54 | 12.54 | |||
Ořechov | 12.57 | 12.58 | |||
Křižanov | 13.02 | 13.03 | 2 | ||
Sklené nad Oslavou | 13.08 | 13.09 | 2 | ||
Laštovičky | 13.12 | 13.13 | |||
Ostrov nad Oslavou | 13.16 | 13.17 | 2 | ||
Žďár nad Sázavou | 13.24 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster