Os 3844 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přerov | 8.03 | 14a | |||
Rokytnice u Přerova | 8.11 | 8.11 | |||
Brodek u Přerova | 8.14 | 8.14 | 2 | ||
Grygov | 8.19 | 8.19 | 2 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 8.25 | 10 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci