Os 3433 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Opava východ | 20.43 | 7 | |||
Opava-Komárov | 20.46 | 20.47 | 1 | ||
Štítina | 20.50 | 20.50 | 1 | ||
Mokré Lazce | 20.52 | 20.52 | |||
Lhota u Opavy | 20.54 | 20.54 | |||
Háj ve Slezsku | 20.58 | 20.59 | 3 | ||
Jilešovice | 21.03 | 21.03 | |||
Děhylov | 21.06 | 21.06 | 1 | ||
Ostrava-Třebovice | 21.10 | 21.11 | 1 | ||
Ostrava-Svinov | 21.14 | 21.24 | 4 | ||
Ostrava-Vítkovice | 21.31 | 21.32 | 1 | ||
Ostrava-Kunčice | 21.36 | 21.39 | 1 | ||
Ostrava-Bartovice | 21.43 | 21.44 | 3 | ||
Šenov | 21.46 | 21.46 | |||
Havířov | 21.50 | 21.51 | 1 | ||
Havířov střed | 21.53 | 21.54 | |||
Havířov-Suchá | 21.56 | 21.56 | |||
Horní Suchá | 21.58 | 21.59 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 22.01 | 22.02 | 1 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 22.07 | 22.07 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 22.12 | 8 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci