..: Trasa vlaku Os 3214 - JŘ 2022 :..
Os 3214
Řazení vlaku: 460  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Vsetín   13.10 4a
  Jablůnka  13.15 13.16 2
  Bystřička  13.20 13.21 
  Brňov  13.24 13.24 
  Valašské Meziříčí  13.28 13.30 2
  Lhotka nad Bečvou  13.33 13.34 2
  Hustopeče nad Bečvou  13.38 13.38 2
  Milotice nad Bečvou  13.41 13.41 
  Špičky  13.43 13.44 
  Černotín  13.47 13.47 
  Teplice nad Bečvou  13.50 13.50 
  Hranice na Moravě město  13.53 13.53 2
  Hranice na Moravě  13.59 14.00 7
  Drahotuše  14.04 14.04 2
  Lipník nad Bečvou  14.10 14.11 2
  Osek nad Bečvou  14.14 14.14 
  Prosenice  14.17 14.18 2
  Přerov  14.24 14.39 10
  Rokytnice u Přerova  14.46 14.46 
  Brodek u Přerova  14.49 14.53 4
  Grygov  14.58 14.58 2
  Olomouc hlavní nádraží  15.04  5



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster