Os 3214 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vsetín | 13.10 | 4a | |||
Jablůnka | 13.15 | 13.16 | 2 | ||
Bystřička | 13.20 | 13.21 | |||
Brňov | 13.24 | 13.24 | |||
Valašské Meziříčí | 13.28 | 13.30 | 2 | ||
Lhotka nad Bečvou | 13.33 | 13.34 | 2 | ||
Hustopeče nad Bečvou | 13.38 | 13.38 | 2 | ||
Milotice nad Bečvou | 13.41 | 13.41 | |||
Špičky | 13.43 | 13.44 | |||
Černotín | 13.47 | 13.47 | |||
Teplice nad Bečvou | 13.50 | 13.50 | |||
Hranice na Moravě město | 13.53 | 13.53 | 2 | ||
Hranice na Moravě | 13.59 | 14.00 | 7 | ||
Drahotuše | 14.04 | 14.04 | 2 | ||
Lipník nad Bečvou | 14.10 | 14.11 | 2 | ||
Osek nad Bečvou | 14.14 | 14.14 | |||
Prosenice | 14.17 | 14.18 | 2 | ||
Přerov | 14.24 | 14.39 | 10 | ||
Rokytnice u Přerova | 14.46 | 14.46 | |||
Brodek u Přerova | 14.49 | 14.53 | 4 | ||
Grygov | 14.58 | 14.58 | 2 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 15.04 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia