Os 17513 | |
Řazení vlaku: 814 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Klatovy | 13.33 | 3 | |||
Klatovy město | 13.36 | 13.36 | |||
Vrhaveč | 13.42 | 13.42 | |||
Neznašovy | 13.46 | 13.46 | |||
Běšiny | 13.50 | 13.50 | 1 | ||
Nemilkov | 13.56 | 13.59 | 2 | ||
Kolinec | 14.10 | 14.11 | 1 | ||
Mokrosuky | 14.15 | 14.15 | |||
Hrádek u Sušice | 14.18 | 14.19 | 1 | ||
Sušice | 14.24 | 14.25 | 1 | ||
Žichovice | 14.31 | 14.32 | 1 | ||
Velké Hydčice | 14.38 | 14.38 | 1 | ||
Horažďovice | 14.44 | 14.45 | 1 | ||
Horažďovice předměstí | 14.48 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci