Sp 1739 | |
Řazení vlaku: 650.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jindřichův Hradec | 15.44 | 1 | |||
Děbolín | 15.48 | 15.49 | |||
Velký Ratmírov | 15.52 | 15.56 | 2 | ||
Mnich | 16.00 | 16.00 | |||
Kardašova Řečice | 16.03 | 16.04 | 1 | ||
Doňov | 16.11 | 16.12 | 1 | ||
Řípec | 16.18 | 16.18 | |||
Veselí nad Lužnicí | 16.21 | 16.29 | 1 | ||
Veselí nad Lužnicí zastávka | 16.32 | 16.32 | |||
Ševětín | 16.40 | 16.41 | 1 | ||
České Budějovice severní zastávka | 16.56 | 16.57 | |||
České Budějovice | 16.59 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci