..: Trasa vlaku Sp 1429 - JŘ 2022 :..
Sp 1429
Řazení vlaku: 460  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Olomouc hlavní nádraží   15.18 3
  Lipník nad Bečvou  15.42 15.43 1
  Hranice na Moravě  15.55 15.56 13
  Hranice na Moravě město  16.01 16.02 1
  Teplice nad Bečvou  16.04 16.05 
  Černotín  16.07 16.08 
  Špičky  16.11 16.11 
  Milotice nad Bečvou  16.13 16.13 
  Hustopeče nad Bečvou  16.15 16.16 1
  Lhotka nad Bečvou  16.20 16.20 1
  Valašské Meziříčí  16.24 16.26 1
  Brňov  16.30 16.30 
  Bystřička  16.33 16.34 
  Jablůnka  16.38 16.39 1
  Vsetín  16.45  4a



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster