Sp 1429 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 15.18 | 3 | |||
Lipník nad Bečvou | 15.42 | 15.43 | 1 | ||
Hranice na Moravě | 15.55 | 15.56 | 13 | ||
Hranice na Moravě město | 16.01 | 16.02 | 1 | ||
Teplice nad Bečvou | 16.04 | 16.05 | |||
Černotín | 16.07 | 16.08 | |||
Špičky | 16.11 | 16.11 | |||
Milotice nad Bečvou | 16.13 | 16.13 | |||
Hustopeče nad Bečvou | 16.15 | 16.16 | 1 | ||
Lhotka nad Bečvou | 16.20 | 16.20 | 1 | ||
Valašské Meziříčí | 16.24 | 16.26 | 1 | ||
Brňov | 16.30 | 16.30 | |||
Bystřička | 16.33 | 16.34 | |||
Jablůnka | 16.38 | 16.39 | 1 | ||
Vsetín | 16.45 | 4a |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy