EC 101 „Moravia“ | |
Řazení vlaku: EU07_pkpic + A9mnouz + WRmnouz + B10bmnouz + Bmnopuz + B9mnopuvz Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bohumín | 6.28 | 6.42 | 4 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 6.49 | 6.51 | 2 | ||
Ostrava-Svinov | 6.57 | 6.59 | 2 | ||
Hranice na Moravě | 7.26 | 7.27 | 2 | ||
Přerov | 7.44 | 7.45 | 3 | ||
Otrokovice | 8.01 | 8.04 | 2 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 8.17 | 8.18 | 2 | ||
Hodonín | 8.33 | 8.34 | 2 | ||
Břeclav | 8.45 | 8.55 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster