Os 9658 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 20.42 | III./5 | |||
Praha-Holešovice zastávka | 20.46 | 20.46 | |||
Praha-Podbaba | 20.49 | 20.49 | |||
Praha-Sedlec | 20.52 | 20.52 | |||
Roztoky u Prahy | 20.56 | 20.56 | |||
Roztoky-Žalov | 20.59 | 20.59 | |||
Úholičky | 21.01 | 21.01 | |||
Řež | 21.03 | 21.03 | |||
Libčice nad Vltavou-Letky | 21.05 | 21.05 | |||
Libčice nad Vltavou | 21.07 | 21.07 | |||
Dolany nad Vltavou | 21.10 | 21.10 | |||
Kralupy nad Vltavou | 21.15 | 21.23 | 2 | ||
Nelahozeves zámek | 21.26 | 21.26 | |||
Nelahozeves | 21.29 | 21.29 | 1/3 | ||
Nové Ouholice | 21.32 | 21.32 | |||
Mlčechvosty | 21.35 | 21.35 | |||
Vraňany | 21.39 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci