..: Trasa vlaku Os 6945 - JŘ 2021 :..
Os 6945
Řazení vlaku: 471  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Ústí nad Labem hlavní nádraží   9.04 3
  Dolní Zálezly  9.11 9.11 
  Prackovice nad Labem  9.15 9.15 1/2
  Litochovice nad Labem  9.17 9.17 
  Malé Žernoseky  9.20 9.20 
  Lovosice město  9.22 9.22 
  Lovosice  9.26 9.27 3
  Lukavec  9.30 9.30 
  Nové Kopisty  9.32 9.32 
  Bohušovice nad Ohří  9.34 9.42 2
  Hrdly  9.45 9.45 
  Oleško  9.47 9.47 
  Hrobce  9.50 9.50 2
  Roudnice nad Labem  9.54  1/2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2022 ŽelPage - administratorzy