Os 6945 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 9.04 | 3 | |||
Dolní Zálezly | 9.11 | 9.11 | |||
Prackovice nad Labem | 9.15 | 9.15 | 1/2 | ||
Litochovice nad Labem | 9.17 | 9.17 | |||
Malé Žernoseky | 9.20 | 9.20 | |||
Lovosice město | 9.22 | 9.22 | |||
Lovosice | 9.26 | 9.27 | 3 | ||
Lukavec | 9.30 | 9.30 | |||
Nové Kopisty | 9.32 | 9.32 | |||
Bohušovice nad Ohří | 9.34 | 9.42 | 2 | ||
Hrdly | 9.45 | 9.45 | |||
Oleško | 9.47 | 9.47 | |||
Hrobce | 9.50 | 9.50 | 2 | ||
Roudnice nad Labem | 9.54 | 1/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster