Os 6628 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 23.32 | 2 | |||
Česká Lípa-Holý vrch | 23.33 | 23.33 | |||
Stružnice | 23.39 | 23.39 | 2 | ||
Horní Police | 23.43 | 23.44 | 2 | ||
Žandov | 23.45 | 23.45 | |||
Starý Šachov | 23.47 | 23.47 | |||
Františkov nad Ploučnicí | 23.52 | 23.52 | 2 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 23.56 | 23.57 | 2 vlevo | ||
Malá Veleň | 0.00 | 0.00 | |||
Březiny u Děčína | 0.03 | 0.03 | |||
Děčín východ | 0.07 | 0.07 | 2 vlevo | ||
Děčín hlavní nádraží | 0.11 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy