Os 24869 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ledeč nad Sázavou | 9.37 | 3 | |||
Horní Ledeč | 9.39 | 9.39 | |||
Vilémovice | 9.43 | 9.43 | |||
Stvořidla | 9.47 | 9.47 | |||
Smrčná | 9.52 | 9.52 | |||
Mrzkovice | 9.55 | 9.55 | |||
Dolní Březinka | 9.57 | 9.57 | |||
Světlá nad Sázavou město | 10.00 | 10.00 | |||
Světlá nad Sázavou | 10.04 | 10.05 | 3 | ||
Pohleď | 10.09 | 10.09 | |||
Okrouhlice | 10.13 | 10.13 | 3 | ||
Havlíčkův Brod-Perknov | 10.17 | 10.17 | |||
Havlíčkův Brod | 10.22 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök