..: Trasa vlaku Os 24869 - JŘ 2021 :..
Os 24869
Řazení vlaku: 841  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Ledeč nad Sázavou   9.37 3
  Horní Ledeč  9.39 9.39 
  Vilémovice  9.43 9.43 
  Stvořidla  9.47 9.47 
  Smrčná  9.52 9.52 
  Mrzkovice  9.55 9.55 
  Dolní Březinka  9.57 9.57 
  Světlá nad Sázavou město  10.00 10.00 
  Světlá nad Sázavou  10.04 10.05 3
  Pohleď  10.09 10.09 
  Okrouhlice  10.13 10.13 3
  Havlíčkův Brod-Perknov  10.17 10.17 
  Havlíčkův Brod  10.22  1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2021 ŽelPage - správci