Sp 1542 „Jizera“ | |
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + 854 + Bdtn756 + 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 14.17 | I./1 | |||
Praha-Vysočany | 14.24 | 14.28 | 1 | ||
Praha-Čakovice | 14.41 | 14.42 | 2 | ||
Neratovice sídliště | 14.53 | 14.53 | |||
Neratovice | 14.55 | 14.58 | 3 | ||
Tišice | 15.01 | 15.01 | |||
Všetaty | 15.05 | 15.06 | 2/2 | ||
Byšice | 15.09 | 15.13 | 2 | ||
Kojovice | 15.17 | 15.17 | |||
Košátky | 15.19 | 15.19 | |||
Kropáčova Vrutice | 15.22 | 15.23 | 2 | ||
Zdětín u Chotětova | 15.28 | 15.28 | |||
Chotětov | 15.32 | 15.33 | 3 | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 15.44 | 15.49 | 3 | ||
Mladá Boleslav-Debř | 15.55 | 15.57 | 2 | ||
Bakov nad Jizerou | 16.02 | 16.03 | 3 | ||
Bakov nad Jizerou město | 16.05 | 16.05 | |||
Mnichovo Hradiště | 16.12 | 16.13 | 2 | ||
Březina nad Jizerou | 16.19 | 16.19 | |||
Loukov u Mnichova Hradiště | 16.21 | 16.22 | 2 | ||
Příšovice | 16.25 | 16.26 | 1 | ||
Turnov | 16.32 | 2/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster