..: Řazení vlaků :..
Pro vyhledání vlaku zadejte jeho číslo, nebo název. Hvězdičku * lze při vyhledávání používat dle zvyklostí.
V databázi byl nalezen 1 vlak.
|
Os 26806 « předchozí | další » |
Trasa:
Most 16.42, Louka u Litvínova 16.59-16.59, Dubí 17.26-17.31, Moldava v Krušných horách 17.49 Detail trasy »
|
|
Aktualizace: 29.2.2020 (Jan Faigl) | Trvalý odkaz | Textová verze |
|
Poznámky k vlaku:
Jede v a do 24.V. a od 3.X. a 23.XII. - 3.I., 31.I. - 7.II., 2. - 6.III., 9.IV., 29., 30.X., 16.XI., od 30.V. do 30.IX. jede denně V úseku Dubí - Moldava v Krušných horách jede v opačném řazení
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
|
|
810 [CZ-ČD]
Most - Moldava v Krušných horách
Kliknutím zobrazíte podrobnosti o vozu