Os 26806 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Most | 16.42 | 8 | |||
Litvínov město | x | 16.57 | 16.57 | ||
Louka u Litvínova | 16.59 | 16.59 | 1 | ||
Lom u Mostu zastávka | x | 17.01 | 17.01 | ||
Osek město | 17.07 | 17.07 | 1 | ||
Horní Háj | x | 17.11 | 17.11 | ||
Hrob | 17.16 | 17.16 | 5 | ||
Střelná v Krušných horách | x | 17.19 | 17.19 | ||
Dubí | 17.26 | 17.31 | 1 | ||
Mikulov v Krušných horách | x | 17.39 | 17.39 | ||
Mikulov-Nové Město | x | 17.45 | 17.45 | ||
Moldava v Krušných horách | 17.49 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci