..: Trasa vlaku Os 9750 - JŘ 2020 :..
Os 9750
Řazení vlaku: 809  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Slaný   4.21 1
  Královice u Zlonic x4.27 4.27 
  Zlonice  4.33 4.33 1
  Páleček x4.37 4.37 
  Klobuky v Čechách  4.41 4.41 1
  Vrbičany x4.44 4.44 
  Telce x4.47 4.47 
  Peruc  4.51 4.53 1
  Vrbno nad Lesy  4.58 4.58 1
  Chlumčany u Loun  5.08 5.09 1
  Louny  5.13  1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster