..: Trasa vlaku Os 9715 - JŘ 2020 :..
Os 9715
Řazení vlaku: 809  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Louny   16.39 1
  Chlumčany u Loun  16.42 16.43 1
  Vrbno nad Lesy  16.53 16.53 1
  Peruc  16.58 17.00 1
  Telce x17.04 17.04 
  Vrbičany x17.06 17.06 
  Klobuky v Čechách  17.09 17.09 1
  Páleček x17.13 17.13 
  Zlonice  17.17 17.17 1
  Královice u Zlonic x17.23 17.23 
  Slaný  17.29 17.36 1
  Slaný předměstí x17.39 17.39 1
  Podlešín  17.44 17.44 1
  Zvoleněves  17.48 17.49 1
  Kamenný Most u Kralup nad Vltavou x17.52 17.52 
  Neuměřice x17.53 17.53 
  Olovnice  17.56 18.00 1
  Zeměchy x18.02 18.02 
  Kralupy nad Vltavou předměstí  18.04 18.05 1
  Kralupy nad Vltavou  18.09  11a



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster