Os 9715 | |
Řazení vlaku: 809 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Louny | 16.39 | 1 | |||
Chlumčany u Loun | 16.42 | 16.43 | 1 | ||
Vrbno nad Lesy | 16.53 | 16.53 | 1 | ||
Peruc | 16.58 | 17.00 | 1 | ||
Telce | x | 17.04 | 17.04 | ||
Vrbičany | x | 17.06 | 17.06 | ||
Klobuky v Čechách | 17.09 | 17.09 | 1 | ||
Páleček | x | 17.13 | 17.13 | ||
Zlonice | 17.17 | 17.17 | 1 | ||
Královice u Zlonic | x | 17.23 | 17.23 | ||
Slaný | 17.29 | 17.36 | 1 | ||
Slaný předměstí | x | 17.39 | 17.39 | 1 | |
Podlešín | 17.44 | 17.44 | 1 | ||
Zvoleněves | 17.48 | 17.49 | 1 | ||
Kamenný Most u Kralup nad Vltavou | x | 17.52 | 17.52 | ||
Neuměřice | x | 17.53 | 17.53 | ||
Olovnice | 17.56 | 18.00 | 1 | ||
Zeměchy | x | 18.02 | 18.02 | ||
Kralupy nad Vltavou předměstí | 18.04 | 18.05 | 1 | ||
Kralupy nad Vltavou | 18.09 | 11a |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia