..: Trasa vlaku Os 9710 - JŘ 2020 :..
Os 9710
Řazení vlaku: 809 + BDtax782  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Kralupy nad Vltavou   13.51 11a
  Kralupy nad Vltavou předměstí  13.54 13.55 2
  Zeměchy x13.57 13.57 
  Olovnice  14.00 14.00 1
  Neuměřice x14.04 14.04 
  Kamenný Most u Kralup nad Vltavou x14.06 14.06 
  Zvoleněves  14.09 14.10 1
  Podlešín  14.14 14.15 3
  Slaný předměstí x14.21 14.21 1
  Slaný  14.25 14.28 1
  Královice u Zlonic x14.34 14.34 
  Zlonice  14.40 14.41 1
  Páleček x14.45 14.45 
  Klobuky v Čechách  14.48 14.49 1
  Vrbičany x14.51 14.51 
  Telce x14.54 14.54 
  Peruc  14.58 14.59 1
  Vrbno nad Lesy  15.04 15.04 1
  Chlumčany u Loun  15.14 15.14 1
  Louny  15.18  1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster