..: Trasa vlaku Os 9706 - JŘ 2020 :..
Os 9706
Řazení vlaku: 809  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Kralupy nad Vltavou   11.51 11a
  Kralupy nad Vltavou předměstí  11.54 11.55 2
  Zeměchy x11.57 11.57 
  Olovnice  11.59 11.59 1
  Neuměřice x12.03 12.03 
  Kamenný Most u Kralup nad Vltavou x12.04 12.04 
  Zvoleněves  12.07 12.08 1
  Podlešín  12.11 12.12 3
  Slaný předměstí x12.17 12.17 1
  Slaný  12.21 12.27 1
  Královice u Zlonic x12.33 12.33 
  Zlonice  12.39 12.40 1
  Páleček x12.44 12.44 
  Klobuky v Čechách  12.47 12.48 1
  Vrbičany x12.50 12.50 
  Telce x12.53 12.53 
  Peruc  12.57 12.59 1
  Vrbno nad Lesy  13.04 13.04 1
  Chlumčany u Loun  13.14 13.15 1
  Louny  13.19  1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster