Os 9580 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mladá Boleslav město | 19.32 | 1 | |||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 19.38 | 19.45 | 1 | ||
Mladá Boleslav-Debř | 19.51 | 19.52 | 3 | ||
Bakov nad Jizerou | 19.57 | 19.57 | 1 | ||
Bakov nad Jizerou město | x | 20.00 | 20.00 | ||
Mnichovo Hradiště | 20.07 | 20.08 | 3 | ||
Březina nad Jizerou | x | 20.14 | 20.14 | ||
Loukov u Mnichova Hradiště | 20.16 | 20.17 | 1 | ||
Příšovice | 20.21 | 20.22 | 1 | ||
Turnov | 20.28 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster