Os 9543 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mělník | 6.49 | 3 | |||
Všetaty | 6.58 | 7.00 | 18 | ||
Tišice | x | 7.03 | 7.03 | ||
Neratovice | 7.07 | 7.09 | 1 | ||
Neratovice sídliště | x | 7.11 | 7.11 | ||
Kojetice u Prahy | x | 7.14 | 7.14 | ||
Zlonín | x | 7.17 | 7.17 | ||
Měšice u Prahy | 7.19 | 7.21 | 1 | ||
Hovorčovice | x | 7.25 | 7.25 | ||
Praha-Čakovice | 7.29 | 7.29 | 1 | ||
Praha-Kbely | x | 7.33 | 7.33 | ||
Praha-Satalice | 7.35 | 7.38 | 1 | ||
Praha-Vysočany | 7.45 | 7.47 | 4 | ||
Praha Masarykovo nádraží | 7.53 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy