..: Trasa vlaku Os 9066 - JŘ 2020 :..
Os 9066
Řazení vlaku: 749 + 2xBdmteeo296  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Čerčany   15.38 5
  Poříčí nad Sázavou  15.41 15.42 
  Poříčí nad Sázavou-Svárov  15.45 15.46 
  Pecerady  15.50 15.50 1
  Týnec nad Sázavou  15.54 16.11 1
  Chrást nad Sázavou  16.13 16.14 
  Krhanice  16.17 16.18 1
  Prosečnice  16.21 16.22 
  Kamenný Přívoz  16.24 16.25 1
  Jílové u Prahy  16.29 16.30 1
  Luka pod Medníkem  16.36 16.36 
  Petrov u Prahy  16.41 16.42 
  Petrov-Chlomek  16.44 16.44 
  Davle  16.48 16.49 3
  Skochovice  16.55 16.55 
  Vrané nad Vltavou  16.58 17.00 1
  Dolní Břežany-Jarov  17.03 17.03 
  Praha-Zbraslav  17.07 17.07 1
  Praha-Komořany  17.11 17.11 
  Praha-Modřany zastávka  17.14 17.14 1a
  Praha-Braník  17.18 17.18 1
  Praha-Krč  17.22 17.23 1
  Praha-Kačerov  17.25 17.26 
  Praha-Vršovice  17.30 17.33 9
  Praha hlavní nádraží  17.37  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - správci