Os 9063 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 11.54 | 8 | |||
Praha-Vršovice | 11.58 | 12.00 | 11 | ||
Praha-Kačerov | 12.04 | 12.04 | |||
Praha-Krč | 12.07 | 12.07 | 1 | ||
Praha-Braník | 12.11 | 12.11 | 1 | ||
Praha-Modřany zastávka | 12.14 | 12.14 | 9a | ||
Praha-Komořany | x | 12.17 | 12.17 | ||
Praha-Zbraslav | 12.20 | 12.20 | 1 | ||
Dolní Břežany-Jarov | x | 12.24 | 12.24 | ||
Vrané nad Vltavou | 12.28 | 12.31 | 1 | ||
Skochovice | x | 12.33 | 12.33 | ||
Davle | 12.39 | 12.40 | 3 | ||
Petrov-Chlomek | x | 12.43 | 12.43 | ||
Petrov u Prahy | x | 12.46 | 12.46 | ||
Luka pod Medníkem | x | 12.51 | 12.51 | ||
Jílové u Prahy | 12.57 | 12.58 | 1 | ||
Kamenný Přívoz | x | 13.02 | 13.02 | 1 | |
Prosečnice | x | 13.05 | 13.05 | ||
Krhanice | x | 13.09 | 13.09 | 1 | |
Chrást nad Sázavou | x | 13.12 | 13.12 | ||
Týnec nad Sázavou | 13.15 | 13.39 | 1 | ||
Pecerady | x | 13.42 | 13.42 | 1 | |
Poříčí nad Sázavou-Svárov | x | 13.47 | 13.47 | ||
Poříčí nad Sázavou | x | 13.50 | 13.50 | ||
Čerčany | 13.55 | 5b |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia