..: Trasa vlaku Os 9063 - JŘ 2020 :..
Os 9063
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   11.54 8
  Praha-Vršovice  11.58 12.00 11
  Praha-Kačerov  12.04 12.04 
  Praha-Krč  12.07 12.07 1
  Praha-Braník  12.11 12.11 1
  Praha-Modřany zastávka  12.14 12.14 9a
  Praha-Komořany x12.17 12.17 
  Praha-Zbraslav  12.20 12.20 1
  Dolní Břežany-Jarov x12.24 12.24 
  Vrané nad Vltavou  12.28 12.31 1
  Skochovice x12.33 12.33 
  Davle  12.39 12.40 3
  Petrov-Chlomek x12.43 12.43 
  Petrov u Prahy x12.46 12.46 
  Luka pod Medníkem x12.51 12.51 
  Jílové u Prahy  12.57 12.58 1
  Kamenný Přívoz x13.02 13.02 1
  Prosečnice x13.05 13.05 
  Krhanice x13.09 13.09 1
  Chrást nad Sázavou x13.12 13.12 
  Týnec nad Sázavou  13.15 13.39 1
  Pecerady x13.42 13.42 1
  Poříčí nad Sázavou-Svárov x13.47 13.47 
  Poříčí nad Sázavou x13.50 13.50 
  Čerčany  13.55  5b



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - administratorzy