..: Trasa vlaku Os 9062 - JŘ 2020 :..
Os 9062
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Čerčany   13.05 5b
  Poříčí nad Sázavou x13.08 13.08 
  Poříčí nad Sázavou-Svárov x13.12 13.12 
  Pecerady x13.16 13.16 1
  Týnec nad Sázavou  13.20 13.45 1
  Chrást nad Sázavou x13.47 13.47 
  Krhanice x13.51 13.51 1
  Prosečnice x13.55 13.55 
  Kamenný Přívoz x13.58 13.58 1
  Jílové u Prahy  14.02 14.03 1
  Luka pod Medníkem x14.08 14.08 
  Petrov u Prahy x14.14 14.14 
  Petrov-Chlomek x14.17 14.17 
  Davle  14.20 14.21 3
  Skochovice x14.27 14.27 
  Vrané nad Vltavou  14.30 14.31 1
  Dolní Břežany-Jarov x14.34 14.34 
  Praha-Zbraslav  14.38 14.38 1
  Praha-Komořany x14.41 14.41 
  Praha-Modřany zastávka  14.44 14.44 1a
  Praha-Braník  14.48 14.48 1
  Praha-Krč  14.52 14.52 1
  Praha-Kačerov  14.55 14.55 
  Praha-Vršovice  14.59 15.03 9
  Praha hlavní nádraží  15.07  24b



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - správci