Os 9061 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 10.54 | 8b | |||
Praha-Vršovice | 10.58 | 11.00 | 11 | ||
Praha-Kačerov | 11.04 | 11.04 | |||
Praha-Krč | 11.08 | 11.08 | 1 | ||
Praha-Braník | 11.12 | 11.13 | 1 | ||
Praha-Modřany zastávka | 11.16 | 11.17 | 9a | ||
Praha-Komořany | x | 11.20 | 11.20 | ||
Praha-Zbraslav | 11.23 | 11.24 | 1 | ||
Dolní Břežany-Jarov | x | 11.28 | 11.28 | ||
Vrané nad Vltavou | 11.31 | 11.32 | 1 | ||
Skochovice | x | 11.35 | 11.35 | ||
Davle | 11.41 | 11.42 | 3 | ||
Petrov-Chlomek | x | 11.45 | 11.45 | ||
Petrov u Prahy | x | 11.48 | 11.48 | ||
Luka pod Medníkem | x | 11.54 | 11.54 | ||
Jílové u Prahy | 11.59 | 12.00 | 1 | ||
Kamenný Přívoz | x | 12.05 | 12.05 | 1 | |
Prosečnice | x | 12.08 | 12.08 | ||
Krhanice | x | 12.12 | 12.12 | 1 | |
Chrást nad Sázavou | x | 12.15 | 12.15 | ||
Týnec nad Sázavou | 12.18 | 12.39 | 1 | ||
Pecerady | x | 12.42 | 12.42 | 1 | |
Poříčí nad Sázavou-Svárov | x | 12.47 | 12.47 | ||
Poříčí nad Sázavou | x | 12.50 | 12.50 | ||
Čerčany | 12.55 | 5b |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci