Os 9055 | |
Řazení vlaku: 754_n2 + 2xBdmteeo296 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 8.24 | 8 | |||
Praha-Vršovice | 8.28 | 8.30 | 11 | ||
Praha-Kačerov | 8.34 | 8.34 | |||
Praha-Krč | 8.38 | 8.38 | 1 | ||
Praha-Braník | 8.42 | 8.43 | 1 | ||
Praha-Modřany zastávka | 8.46 | 8.47 | 9a | ||
Praha-Komořany | 8.49 | 8.50 | |||
Praha-Zbraslav | 8.53 | 8.54 | 1 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 8.57 | 8.58 | |||
Vrané nad Vltavou | 9.01 | 9.02 | 1 | ||
Skochovice | 9.05 | 9.05 | |||
Davle | 9.11 | 9.12 | 3 | ||
Petrov-Chlomek | 9.15 | 9.15 | |||
Petrov u Prahy | 9.18 | 9.18 | |||
Luka pod Medníkem | 9.23 | 9.24 | |||
Jílové u Prahy | 9.29 | 9.30 | 1 | ||
Kamenný Přívoz | 9.34 | 9.35 | 1 | ||
Prosečnice | 9.37 | 9.38 | |||
Krhanice | 9.41 | 9.42 | 1 | ||
Chrást nad Sázavou | 9.45 | 9.45 | |||
Týnec nad Sázavou | 9.48 | 9.51 | 1 | ||
Pecerady | 9.54 | 9.55 | 1 | ||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | 9.59 | 10.00 | |||
Poříčí nad Sázavou | 10.02 | 10.03 | |||
Čerčany | 10.07 | 5b |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök