..: Trasa vlaku Os 9055 - JŘ 2020 :..
Os 9055
Řazení vlaku: 754_n2 + 2xBdmteeo296  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   8.24 8
  Praha-Vršovice  8.28 8.30 11
  Praha-Kačerov  8.34 8.34 
  Praha-Krč  8.38 8.38 1
  Praha-Braník  8.42 8.43 1
  Praha-Modřany zastávka  8.46 8.47 9a
  Praha-Komořany  8.49 8.50 
  Praha-Zbraslav  8.53 8.54 1
  Dolní Břežany-Jarov  8.57 8.58 
  Vrané nad Vltavou  9.01 9.02 1
  Skochovice  9.05 9.05 
  Davle  9.11 9.12 3
  Petrov-Chlomek  9.15 9.15 
  Petrov u Prahy  9.18 9.18 
  Luka pod Medníkem  9.23 9.24 
  Jílové u Prahy  9.29 9.30 1
  Kamenný Přívoz  9.34 9.35 1
  Prosečnice  9.37 9.38 
  Krhanice  9.41 9.42 1
  Chrást nad Sázavou  9.45 9.45 
  Týnec nad Sázavou  9.48 9.51 1
  Pecerady  9.54 9.55 1
  Poříčí nad Sázavou-Svárov  9.59 10.00 
  Poříčí nad Sázavou  10.02 10.03 
  Čerčany  10.07  5b



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - správci