..: Trasa vlaku Os 9024 - JŘ 2020 :..
Os 9024
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Čerčany   20.05 5b
  Poříčí nad Sázavou x20.08 20.08 
  Poříčí nad Sázavou-Svárov x20.12 20.12 
  Pecerady x20.16 20.16 1
  Týnec nad Sázavou  20.20 20.21 1
  Chrást nad Sázavou x20.23 20.23 
  Krhanice x20.27 20.27 1
  Prosečnice x20.31 20.31 
  Kamenný Přívoz x20.34 20.34 1
  Jílové u Prahy  20.39 21.03 1
  Luka pod Medníkem x21.08 21.08 
  Petrov u Prahy x21.14 21.14 
  Petrov-Chlomek x21.17 21.17 
  Davle  21.20 21.21 3
  Skochovice x21.27 21.27 
  Vrané nad Vltavou  21.30 21.31 1
  Dolní Břežany-Jarov x21.34 21.34 
  Praha-Zbraslav  21.38 21.38 1
  Praha-Komořany x21.41 21.41 
  Praha-Modřany zastávka  21.44 21.44 1a
  Praha-Braník  21.48 21.48 1
  Praha-Krč  21.52 21.52 1
  Praha-Kačerov  21.55 21.55 
  Praha-Vršovice  21.59 22.03 9
  Praha hlavní nádraží  22.07  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - správci