..: Trasa vlaku Os 9017 - JŘ 2020 :..
Os 9017
Řazení vlaku: 2x814.2  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   16.54 8
  Praha-Vršovice  16.58 17.00 11
  Praha-Kačerov  17.04 17.04 
  Praha-Krč  17.07 17.07 1
  Praha-Braník  17.11 17.11 1
  Praha-Modřany zastávka  17.14 17.14 9a
  Praha-Komořany x17.17 17.17 
  Praha-Zbraslav  17.20 17.20 1
  Dolní Břežany-Jarov x17.24 17.24 
  Vrané nad Vltavou  17.28 17.31 1
  Skochovice x17.33 17.33 
  Davle  17.39 17.40 3
  Petrov-Chlomek x17.43 17.43 
  Petrov u Prahy x17.46 17.46 
  Luka pod Medníkem x17.51 17.51 
  Jílové u Prahy  17.57 17.58 1
  Kamenný Přívoz x18.02 18.02 1
  Prosečnice x18.05 18.05 
  Krhanice x18.09 18.09 1
  Chrást nad Sázavou x18.12 18.12 
  Týnec nad Sázavou  18.15 18.39 1
  Pecerady x18.42 18.42 1
  Poříčí nad Sázavou-Svárov x18.47 18.47 
  Poříčí nad Sázavou x18.50 18.50 
  Čerčany  18.55  5b



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - správci