..: Trasa vlaku Os 9013 - JŘ 2020 :..
Os 9013
Řazení vlaku: 2x814  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   14.54 8
  Praha-Vršovice  14.58 15.00 11
  Praha-Kačerov  15.04 15.04 
  Praha-Krč  15.07 15.07 1
  Praha-Braník  15.11 15.11 1
  Praha-Modřany zastávka  15.14 15.14 9a
  Praha-Komořany x15.17 15.17 
  Praha-Zbraslav  15.20 15.20 1
  Dolní Břežany-Jarov x15.24 15.24 
  Vrané nad Vltavou  15.28 15.31 1
  Skochovice x15.33 15.33 
  Davle  15.39 15.40 3
  Petrov-Chlomek x15.43 15.43 
  Petrov u Prahy x15.46 15.46 
  Luka pod Medníkem x15.51 15.51 
  Jílové u Prahy  15.57 15.58 1
  Kamenný Přívoz x16.02 16.02 1
  Prosečnice x16.05 16.05 
  Krhanice x16.09 16.09 1
  Chrást nad Sázavou x16.12 16.12 
  Týnec nad Sázavou  16.15 16.39 1
  Pecerady x16.42 16.42 1
  Poříčí nad Sázavou-Svárov x16.47 16.47 
  Poříčí nad Sázavou x16.50 16.50 
  Čerčany  16.55  5b



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster