..: Trasa vlaku Os 9012 - JŘ 2020 :..
Os 9012
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Čerčany   12.05 5b
  Poříčí nad Sázavou x12.08 12.08 
  Poříčí nad Sázavou-Svárov x12.12 12.12 
  Pecerady x12.16 12.16 1
  Týnec nad Sázavou  12.20 12.45 1
  Chrást nad Sázavou x12.47 12.47 
  Krhanice x12.51 12.51 1
  Prosečnice x12.55 12.55 
  Kamenný Přívoz x12.58 12.58 1
  Jílové u Prahy  13.02 13.03 1
  Luka pod Medníkem x13.08 13.08 
  Petrov u Prahy x13.14 13.14 
  Petrov-Chlomek x13.17 13.17 
  Davle  13.20 13.21 3
  Skochovice x13.27 13.27 
  Vrané nad Vltavou  13.30 13.31 1
  Dolní Břežany-Jarov x13.34 13.34 
  Praha-Zbraslav  13.38 13.38 1
  Praha-Komořany x13.41 13.41 
  Praha-Modřany zastávka  13.44 13.44 1a
  Praha-Braník  13.48 13.48 1
  Praha-Krč  13.52 13.52 1
  Praha-Kačerov  13.55 13.55 
  Praha-Vršovice  13.59 14.03 9
  Praha hlavní nádraží  14.07  24b



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - správcovia