..: Trasa vlaku Os 9007 - JŘ 2020 :..
Os 9007
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   10.54 8
  Praha-Vršovice  10.58 11.00 11
  Praha-Kačerov  11.04 11.04 
  Praha-Krč  11.07 11.07 1
  Praha-Braník  11.11 11.11 1
  Praha-Modřany zastávka  11.14 11.14 9a
  Praha-Komořany x11.17 11.17 
  Praha-Zbraslav  11.20 11.20 1
  Dolní Břežany-Jarov x11.24 11.24 
  Vrané nad Vltavou  11.28 11.31 1
  Skochovice x11.33 11.33 
  Davle  11.39 11.40 3
  Petrov-Chlomek x11.43 11.43 
  Petrov u Prahy x11.46 11.46 
  Luka pod Medníkem x11.51 11.51 
  Jílové u Prahy  11.57 11.58 1
  Kamenný Přívoz x12.02 12.02 1
  Prosečnice x12.05 12.05 
  Krhanice x12.09 12.09 1
  Chrást nad Sázavou x12.12 12.12 
  Týnec nad Sázavou  12.15 12.39 1
  Pecerady x12.42 12.42 1
  Poříčí nad Sázavou-Svárov x12.47 12.47 
  Poříčí nad Sázavou x12.50 12.50 
  Čerčany  12.55  5b



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - správci