Os 7665 | |
Řazení vlaku: 842 + ABfbrdtn795 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plasy | 12.02 | 1 | |||
Kaznějov | 12.09 | 12.10 | 1 | ||
Horní Bříza | 12.20 | 12.22 | 2 | ||
Horní Bříza zastávka | 12.26 | 12.26 | |||
Třemošná u Plzně | 12.31 | 12.32 | 1 | ||
Plzeň-Orlík | x | 12.35 | 12.35 | ||
Plzeň-Bolevec | x | 12.37 | 12.37 | ||
Plzeň-Bílá Hora | x | 12.40 | 12.40 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 12.46 | 8 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci