Os 7413 | |
Řazení vlaku: 2x844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Domažlice město | 8.30 | ||||
Domažlice | 8.32 | 8.34 | 1 | ||
Milavče | x | 8.40 | 8.40 | ||
Blížejov | 8.44 | 8.44 | 1 | ||
Osvračín | x | 8.48 | 8.48 | ||
Staňkov | 8.52 | 8.52 | 1 | ||
Dolní Kamenice | x | 8.56 | 8.56 | ||
Holýšov | 8.59 | 9.00 | 1 | ||
Hradec u Stoda | x | 9.04 | 9.04 | ||
Stod | 9.07 | 9.08 | 1 | ||
Chotěšov u Stoda | 9.11 | 9.12 | |||
Zbůch | 9.15 | 9.16 | |||
Nýřany | 9.20 | 9.24 | 1 | ||
Tlučná | 9.26 | 9.27 | |||
Vejprnice | 9.30 | 9.31 | 1 | ||
Plzeň-Skvrňany | 9.35 | 9.35 | |||
Plzeň-Jižní Předměstí | 9.38 | 9.39 | 501 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 9.42 | 101a |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci