Os 6868 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bfhpvee295 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 13.34 | 7 | |||
Ústí nad Labem západ | 13.36 | 13.36 | 2b | ||
Bohosudov | 13.47 | 13.47 | 2 | ||
Proboštov | 13.50 | 13.50 | |||
Teplice v Čechách | 13.52 | 13.54 | 2 | ||
Řetenice | 13.57 | 13.57 | 2 | ||
Oldřichov u Duchcova | 14.01 | 14.02 | 2 | ||
Háj u Duchcova | 14.07 | 14.07 | |||
Osek | 14.09 | 14.09 | 1 | ||
Lom u Mostu | 14.15 | 14.15 | |||
Louka u Litvínova | 14.19 | 14.19 | 1 | ||
Litvínov | 14.22 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster