Os 6828 | |
Řazení vlaku: 440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 18.30 | 3 | |||
Vilsnice | x | 18.33 | 18.33 | ||
Choratice | x | 18.35 | 18.35 | ||
Dobkovice | x | 18.37 | 18.37 | ||
Povrly-Roztoky | x | 18.40 | 18.40 | ||
Povrly | 18.44 | 18.44 | 1 | ||
Neštědice | x | 18.46 | 18.46 | ||
Mojžíř | x | 18.48 | 18.48 | ||
Neštěmice | x | 18.50 | 18.50 | ||
Ústí nad Labem sever | 18.52 | 18.52 | 201a | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 18.56 | 18.58 | 7 | ||
Ústí nad Labem západ | 19.00 | 19.00 | 2b | ||
Bohosudov | 19.11 | 19.12 | 2 | ||
Proboštov | x | 19.15 | 19.15 | ||
Teplice v Čechách | 19.19 | 19.20 | 2 | ||
Řetenice | 19.23 | 19.23 | 2 | ||
Oldřichov u Duchcova | 19.27 | 19.27 | 2 | ||
Duchcov | x | 19.32 | 19.32 | ||
Želénky | x | 19.35 | 19.35 | ||
Chotějovice | x | 19.40 | 19.40 | ||
Bílina | 19.43 | 19.44 | 2 | ||
Bílina kyselka | x | 19.47 | 19.47 | ||
Želenice nad Bílinou | x | 19.51 | 19.51 | ||
Most | 19.57 | 20.06 | 4 | ||
Jirkov zastávka | x | 20.20 | 20.20 | ||
Odb Chomutov město | 20.23 | 20.23 | |||
Chomutov | 20.26 | 20.27 | 2 | ||
Málkov | x | 20.31 | 20.31 | ||
Kadaň-Prunéřov | 20.36 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster