Os 6626 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 5.57 | 5 | |||
Česká Lípa-Holý vrch | x | 5.59 | 5.59 | ||
Stružnice | 6.04 | 6.05 | 1 | ||
Horní Police | 6.09 | 6.10 | 1 | ||
Žandov | x | 6.12 | 6.12 | ||
Starý Šachov | x | 6.14 | 6.14 | ||
Františkov nad Ploučnicí | 6.18 | 6.19 | 1 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 6.24 | 6.25 | 1a | ||
Malá Veleň | x | 6.28 | 6.28 | ||
Březiny u Děčína | x | 6.31 | 6.31 | ||
Děčín východ | 6.35 | 6.38 | 103 | ||
Děčín hlavní nádraží | 6.42 | 6a |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster